EN

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

 

بسیاری از مشتریان جهت تامین تجهیزات و سیستم های تهویه مطبوع خود یا انطباق شرایط پروژه با دستگاه ها ، نیاز به کمک، راهنمایی و مشاوره فنی پیش از خرید دارند.

واحد فنی مهندسی و فروش تهویه سام، با پشتیبانی کامل از مشتریان عزیز، کمک شایانی در جهت انتخاب صحیح از لحاظ نوع سیستم ، ظرفیت دستگاه ها و بهینه سازی هزینه ها می نماید.

بازدیدهای فنی از پروژه ها پیش از خرید، ارائه راهکارهای مهندسی نوین، طراحی انواع دستگاه ها بر مبنای پلان پروژه ها، کنترل مجدد محاسبات فنی و مهندسی خریداران محترم و انطباق آنها با مشخصات فنی دستگاه ها، ارائه انواع نقشه ها نظیر نقشه های لوله کشی، کانال کشی و ارائه جزئیات فنی قابل اجرا و انواع مشاوره های تاسیساتی از جمله خدمات پیش از فروش واحد مهندسی فروش تهویه سام می باشد.

بررسی و آنالیز فنی پیش از خرید در پروژه های صنعتی جهت خنک کاری ماشین آلات و پروسه ها از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار است. در این راستا تعدد پروژه های صنعتی انجام شده و رزومه قوی تهویه سام در صنایع مختلف وتجارب عملی شرکت، کمک بسیار شایانی می نماید، چرا که در بررسی فنی و انتخاب تجهیزات خنک کننده صنعتی، بحث تئوری کمرنگ بوده و در هیچ کتاب یا مرجع خاصی در این خصوص مطالب روشنی یافت نمی شود و در بحث کولینگ صنعتی تجربه عملی بسیار راه گشا است.

چرا که در صورت انتخاب اشتباه نوع سیستم یا ظرفیت دستگاه ها، عملکرد پروسه ها به دلیل اختلال در سیستم خنک کاری آنها، دچار مشکل شده و خط تولید با مشکلات و زیان های فراوانی مواجه می گردد.

واحد مهندسی فروش تهویه سام با بررسی و محاسبات لازم، تجهیزات و دستگاههای مناسب با قابلیت کارکرد چهارفصل را جهت پروسه های صنعتی ارائه نموده و انواع سیستم های خنک کننده صنعتی را در شکل های مستقل یا مرکزی به مشتریان ارائه می نماید.

تجربه واحد فنی مهندسی تهویه سام در بیش از 2500 پروژه صنعتی، باعث گردیده اکثر مشتریان محترم در کوتاهترین زمان ممکن، کاراترین و بهینه ترین سیستم را جهت ماشین آلات خود تهیه نموده و راه اندازی سریع دستگاهها مانع از توقف خطوط تولید شان می گردد.

در بسیاری از موارد، مشابهت ماشین آلات و خطوط تولید و نیاز یکسان آنها باعث گردیده تا با بهره گیری از تجارب قبلی، علاوه بر بررسی تئوری مناسب، انتخاب عملی و تجربه نیز توأمان گردد.

واحد مهندسی فروش این شرکت دارای نرم افزارهای صنعتی خاص می باشد که محاسبات کولینگ صنعتی پروسه ها در صنایع مختلف نظیر صنایع پلاستیک و پلیمر، صنایع بسته بندی و چاپ و صنایع شیمیایی، نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع دارویی و صنایع دیگر را آسان می سازد.

خدمات پس از فروش، قلب تپنده ی تهویه سام

بخش خدمات پس از فروش تهویه سام، با تکیه بر دانش و تجربه ی فنی مهندسان، با ارتقاء کیفیت و خدمات سریع و همچنین آموزش های دوره ای به مشتریان و ارائه راهکارهای ویژه نظیر سامانه " مرکز کنترل " سعی در ایجاد رضایتمندی و تداوم همکاری در بیش از 5000 پروژه را داشته است.

حساسیت بالای سیستم های تبرید در فرآیند های صنعتی و لزوم کارکرد بی وقفه و بدون اشکال این دستگاه ها بدلیل وابستگی خطوط تولید به آنها موجب شده است که گروه صنعتی تهویه سام پشتیبانی فنی و ارائه خدمات دستگاه¬های خود را به صورت مداوم به مشتریان ارائه دهد. بدیهی است که این حساسیت به پروژه های مسکونی نیز تسری یافته و واحد خدمات پس از فروش تهویه سام، با دارا بودن تیم ها و اکیپ های فنی و مهندسی زبده و با تجربه خود، بصورت 24 ساعته و در سراسر کشور درحال پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.

پشتیبانی فنی، از زمان پیش از خرید و در تمامی مراحل از جانمایی، حمل، نصب، خدمات پیش راه اندازی تا راه اندازی نهایی، سرویس دوره ای، عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات یدکی( در صورت لزوم) به مشتریان ارائه می¬شود. همچنین انبار وسیع و کامل قطعات یدکی و تجهیزات کامل راه اندازی ، عیب یابی سریع و تست دستگاهها باعث گردیده تا این شرکت بتواند تامین لوازم یدکی و ارائه خدمات به مشتریان را در حداقل زمان ممکن صورت دهد.

تعهد مجموعه به رضایت مشتریان موجب شده است که متخصصین این بخش طی پروژه هایی با عنوان "تور خدمات پس از فروش" به صورت دوره ای و رایگان از دستگاه های نصب شده در تمامی استان¬های کشور، بازدید به عمل آورده و سرویس های لازم را بصورت کاملا رایگان ارائه نمایند. به منظور پویایی و به روز شدن دانش فنی بخش خدمات پس از فروش، تیم آموزشی گروه صنعتی تهویه سام با این بخش ارتباط پیوسته داشته و تمامی کارشناسان این بخش به صورت مداوم تحت آموزش آخرین تکنولوژی های فنی، عیب یابی، تعمیر و راه اندازی سیستم های جدید تهویه و تبرید می¬باشند.


  از توانمندی ها و خدمات ویژه تهویه سام می توان به موارد زیر اشاره نمود:
 • ارائه سریع خدمات و اعزام فوری کارشناسان و متخصصین فنی جهت راه اندازی یا رفع عیب سیستم های ارائه شده
 • ارائه خدمات پیش از خرید رایگان و اعزام فوری کارشناسان و متخصصین فنی جهت بازدید و بررسی پروژه ها و ارائه راهکارهای مهندسی موثر
 • آموزش های رایگان به مشتریان جهت نگهداری و راهبری دستگاههای نصب شده و ارائه منوالها، کاتالوگها و داکیومنت های فنی
 • بازدیدها و تورهای رایگان جهت بازدید از وضعیت کاری دستگاه ها و سرویس های ویژه
 • تامین لوازم یدکی و مصرفی از نوع ارجینال جهت پروژه ها با قیمت مناسب
 • انعقاد قرارداد نگهداری با کارخانجات صنعتی و پروژه های مسکونی جهت نگهداری، سرویس و بازدید های دوره ای و خدمات فنی مهندسی و پشتیبانی ویژه
 • ارائه آپشن ها و سیستم های جدید و الصاق آنها به دستگاه های ارائه شده
 • ارائه گزارش کاری دستگاه ها به همراه گراف عملکردی و موارد پیشگیری ازطریق مرکز کنترل تهویه سام در پروژه های حساس
 • توانایی دمونتاژ دستگاه ها و حمل آنها تا محل استقرار و مونتاژ نمودنشان در پروژه هایی که محدودیت فضا دارند