EN

تامین و نصب چیلرها و هواسازهای هایژنیک بیمارستان کودکان حکیم توسط گروه صنعتی تهویه سام

بیمارستان 250 تختخوابی کودکان حکیم با تلاش خانواده مطهری اصل که از خیرین عرصه سلامت می باشند، جهت هبه به دانشگاه علوم پزشکی تهران، در حال ساخت است

این بیمارستان در منطقه 18 تهران (یافت آباد) واقع شده و در آینده ای نزدیک افتتاح خواهد شد. با توجه به کمبود بیمارستان مجهز جهت کودکان در تهران ، احداث این بیمارستان از اهمیت خاصی برخوردار است.

اخیرا دکتر پیروز حناچی شهردار تهران نیز از پروژه بیمارستان 250 تختخوابی کودکان حکیم بازدید نموده و دکتر حناچی در این بازدید از روند احداث این پروژه ابراز خرسندی کرد و گفت: از مسئولان دانشگاه و عوامل اجرایی ساخت این پروژه که گامی بزرگ در جهت ارتقای سطح بهداشت و درمان کشور برداشته اند، کمال قدردانی را دارم.

تامین پنج دستگاه چیلرهای اسکرو آب خنک و هواخنک بهمراه 38 دستگاه هواسازهای استاندارد و هایژنیک بیمارستان کودکان حکیم توسط گروه صنعتی تهویه سام و شرکت یوروکلایمت صورت پذیرفته و نصب، مونتاژ و راه اندازی آنها نیز توسط اکیپ خدمات پس از فروش تهویه سام انجام می پذیرد.

چیلرهای ارائه شده شامل پنج دستگاه چیلر اسکروی می باشند که قابلیت کارکرد با مبرد R134a را دارند.

چیلرهای اسکروی هوا خنک تهویه سام سری تروپیکال، با دارا بودن استاندارد AHRI آمریکا و مجهز بودن به اکونومایزر جهت افزایش راندمان چیلر، جهت استفاده در پروژه های مختلف در مناطق خشک، گرم و حاره ای جهت کارکرد تا دمای 60 درجه سانتیگراد طراحی وساخته شده و بسیار مناسب جهت پروژه هایی نظیر ساختمانها، بیمارستانها، هتل ها، مراکز تجاری و اداری، مدارس و کارخانجات صنعتی در مناطق حاره ای می باشند .

استفاده از مبدلهای حرارتی شل اند تیوپ یا پوسته لوله ای و بکارگیری لوله های اینرگرو یا شیاردار خاص و تکنولوژی نوآورانه در ساخت آنها، علاوه بر افزایش راندمان چیلرها باعث عملکرد یکنواخت و کارایی مطلوب دستگاه ها گردیده است.

سیستم کنترل پیشرفته PLC و نمایشگر HMI، کارکرد خطی یا پیوسته کمپرسورها و نیز تجهیز دستگاهها به اکونومایزر جهت افزایش راندمان، از قابلیتهای دیگر این چیلرها به شمار می رود.

هواسازهای هایژنیک و استاندارد ارائه شده در این پروژه، بصورت دوجداره و بر اساس نیاز فضاهای مختلف بیمارستانی طراحی و ساخته شده و به دلیل استفاده از بلوورهای نوع بکوارد ایرفویل ساخت شرکت کروگر و الکتروموتورهای زیمنس از صدای کم وکارایی بالایی برخوردارند . انواع فیلترهای قابل شستشو، فیلترهای امرگلاس، کیسه ای و هپا برحسب نیاز فضاها در داخل هواسازها تعبیه گردیده است .

6 آبان 1399 دسته بندی: رویدادها