تصفیه هوای ساملنامروزه آلودگی هوا از مهمترین مشکلاتی است که جوامع بشری با آن دست و پنجه نرم می کنند تا جایی که تأثیرات منفی فراوانی بر زندگی بشر داشته . به طوری که چهارمین عامل مرگ و میر جهان شناخته شده است.  مهم ترین پیامد آلودگی هوا  بروز بیماری های تنفسی و برونشیت مزمن است. علاوه بر آن آلودگی هوا تأثیرات بسیار منفی بر مغز،قلب،پوست،چشم و تمامی جوارح انسان میگذارد.
ساملن با ایده کمک به زندگی بهتر،جدیدترین سیستم های فیلتراسیون هوا را با قابلیت جذب ذرات آلاینده هوا طراحی و تولید نموده و بر این اساس کمک شایانی به پاک سازی هوای محیط های بسته و جلوگیری از عوارض ناشی از تنفس هوای آلوده بر روی انسان مینماید.
به علاوه ساملن کمک به سزایی به بیماران آسمی، آلرژیک، بیماران قلبی، کودکان، افراد مسن و زنان باردار نموده و آنان را از عوارض ناشی از تنفی هوای آلوده در امان می دارد.  این دستگاه علاوه بر مجهز بودن به فیلترهایی از قبیل:پیش فیلتر،فیلتر هپا، فیلتر کربن اکتیو، فیلتر فوتوکالیست و لامپ یووی آخرین تکنولوژی ساخت  فیلتر های هوا می باشد که قا درند انواع آلاینده ها نظیر گرد و غبار، ویروس ها، باکتری ها، ذرات آلرژی زا، گازهای آلاینده و سمی نظیر  بنزن حاصل از سوخت ناقص خودروها، فرمالیدها، تری فلئومتان، کربن تتراکلراید، دود سیگار و سایر آلاینده ها را تخریب و جذب نمایند. امید است گامی مؤثر در پاک سازی منازل و محیط های بسته و تأمین هوای سالم برداشته باشیم.      
طراحی سایت و سئو توسط کاسپید