بازرگانی تکنو سرویس- بازرگانی تکنو سرویس که از شرکتهای زیرمجموعه گروه صنعتی تهویه سام است در سال 1382 شمسی با هدف تامین تجهیزات برودتی و حرارتی جامعه تهویه و تبرید کشور تاسیس گردید.
- بازرگانی تکنو سرویس نماینده رسمی مبدل های حرارتی صفحه ای ونیز کویل های مایکروچانل شرکت دانفوس در ایران و یکی از فعال ترین نمایندگان دانفوس در دنیا می باشد .
 - بازرگانی تکنو سرویس علاوه بر ارائه محصولات دانفوس در زمینه واردات و توزیع تجهیزات برودتی مختلف نظیر کمپرسور کنترل آلات مکانیکی و الکتریکی مبردهای مختلف و.... فعال می باشد . این تجهیزات از شرکتهای معتبر دنیا نظیر دانفوس ، الکو ، بیترز ، کوپلند ، کریر ، هنبل ، کستل ، ایسکون ، سانیسو و .... تهیه می گردند.
بازرگانی تکنو سرویس علاوه بر ارائه مبدلهای صفحه ای وکویل های مایکروچانل دانفوس، در زمینه واردات و تامین تجهیزات  برودتی مختلف نظیر کمپرسور کنترل آلات مکانیکی و الکتریکی مبردهای مختلف و تجهیزات دیگر فعال می باشد . این تجهیزات از شرکتهای معتبر در دنیا نظیر دانفوس ، الکو ، بیترز ، کوپلند ، کریر ، هنبل ، کستل ، ایسکون ، سانیسو و .... تهیه می گردن. 
بازرگانی تکنو سرویس با تکیه بر مهندسین با تجربه ، نرم افزارهای پیشرفته و ارتباط فنی مداوم با شرکت های فوق در خصوص ارائه خدمات فنی مهندسی ، محاسبات فنی ، انتخاب تجهیزات و مشاوره به مشتریان گرامی اقدام نموده که این امر رضایت مشتریان را نیز به دنبال داشته است .
 بازرگانی تکنو سرویس علاوه بر فروشگاه و دفتر مرکزی دارای انبار بزرگ در شهرک صنعتی عباس آباد جهت نگهداری کالاهای خود می باشد.
طراحی سایت و سئو توسط کاسپید